Pozor na náhradní díly od SKV-aftermarket GmbH, SKV Germany

end-logo

Sdílejte:

Výroba rozhodně není německá

SKV se vydává za německého výrobce náhradních dílů a v roce 2015 se ve zvýšené míře začíná prodávat i na českém trhu. Distributoři těchto dílů zneužívají důvěry zákazníků ve značku „Germany“. „Germany“ je po celém světě zažité synonymum pro vysokou kvalitu a je nebezpečné, pokud prodejce nekvalitního zboží proniká na trh díky zneužívání důvěry zákazníků v německou kvalitu.

1

SKV nabízí autodíly o kterých tvrdí, že jsou vyrobeny v Německu, ale to není pravda. SKV nabízené díly nevyrábí. Podobně jako mnoho dalších zázračných „značek“ pouze přebaluje velice nekvalitní, nejlevnější zboží z Číny. (přehled skutečných výrobců náhradních dílů najdete zde: http://www.mjauto.cz/vyrobci-autodilu-evropa-asie)

Je neuvěřitelné, že se takové produkty vůbec mohou v ČR legálně prodávat. Dříve musely díly mít atesty ministerstva dopravy a je škoda, že je dnes trh tak uvolněný.

SKV-aftermarket GmbH pravděpodobně neexistuje

SKV-aftermarket GmbH dokonce asi ani neexistuje. Alespoň ne podle německého obchodního rejstříku www.unternehmensregister.de, nebo www.handelsregister.de kde přirozeně skutečné německé firmy najít lze (můžete zkusit například „ZF Friedrichshafen AG“)

Firma s tímto názvem pravděpodobně může být registrována v jiné zemi i s „GmbH“ na konci názvu, tak aby vzbuzovala dojem německé firmy.

SKV Germany Nemá ISO 9001

Prodejci značky SKV tvrdí, že výrobky, které prodávají pod značkou SKV Germany mají iso 9001. To pochopitelně také není pravda. Výrobky, které se pod touto značkou prodávají nemohou mít žádný atest kvality, protože potom by atesty neměly dále smysl.

Úsměvná fakta o tomto „německém výrobci“

Výrobní prostory

Satelitní pohled na výrobní závody SKV Germany, firmy, která vyrábí „kvalitní německé autodíly“. Na snímku je vidět, že na uvedené adrese se nachází bytové domy.

SKV Germany na satelitním snímku

SKV Germany na satelitním snímku

Historie firmy

Na stránkách www.skv-aftermarket.de se tvrdí, že firma existuje od roku 1990. Ve webovém archivu je ale vidět, že to určitě také pravda nebude. První zmínka je tam z roku 2013 a to ještě stránky nebyly ani v provozu.

historie SKV Germany ve webovém archivu

historie SKV Germany ve webovém archivu

Oddělení výzkumu :)

Kromě Mr. Husmana mají v SKV Germany ještě nějakého slavného inženýra Shtolfa, který teď vede nějaké centrum technických inovací. Text působí téměř jako námět nějaké prehistorické Bondovky.

Famous inženýr Shtolf

Famous inženýr Shtolf

Akvizice Acron Tech

O výrobci Acron není nikde nic k nalezení kromě dvou polských stránek, které pomáhají distribuovat SKV a razítek  na SKV produktech. Zajímavé je logo Acron Tech, je tak nápadité! Že by jej BERU, skutečná německá firma s historií od roku 1899, tedy více než stoletou, zkopírovala?

SKV koupilo Acron?

SKV koupilo Acron?

Logo výrobce BERU

Logo výrobce BERU

 

 

Čínské fotky u německých součástek?

Produktové fotografie na stránkách SKV se shodují s fotografiemi nabídky čínských dodavatelů dílů. V SKV vyrobili a vyfotili produkt naprosto stejně jako v Číně, kde se ale k výrobě hlásí Yongkang Honglin.

Produktové foto čerpadla servořízení SKV Germany Aftermarket

Produktové foto čerpadla servořízení SKV Aftermarket

Produktové foto Yongkang Honglin Metal Products Co. , Ltd. China

Produktové foto Yongkang Honglin Metal Products Co. , Ltd. China

Yongkang Honglin vs SKV Germany

Yongkang Honglin vs SKV Germany

 

 

 

 

 

 

 

 

MAF senzor vyrobený v Číně

MAF senzory, které nejsou nijak konstrukčně jednoduché a výsledek jejich měření je závislý na kvalitě použitých materiálů, dodává automobilkám nejčastěji BOSCH.

Konstrukce MAF senzoru BOSCH

Konstrukce MAF senzoru BOSCH – Správná funkce MAF senzoru je velmi citlivá na konstrukci a použité materiály

Výroba MAF senzorů v Čínských fabrikách

Výroba MAF senzorů v Čínských fabrikách

Podobní „výrobci“ se budou v budoucnu množit stále více. Zde si vždy můžete ověřit, zda se jedná o skutečného výrobce náhradních dílů: http://www.mjauto.cz/vyrobci-autodilu-evropa-asie

 

Pozor na náhradní díly od SKV-aftermarket GmbH, SKV Germany 3.53/5 (70.53%) 38 votes


banner pro vstup do katalogu MJauto
Sdílejte: