Objednávání autodílů, Autodíly MJauto

end-logo
Sdílejte:

Pokud potřebujete nějaké náhradní díly je několik možností:

  • Zavolejte nám – nejrychleší způsob objednání autodílů. Také nejspolehlivější. Lidé u nás se v autodílech vyznají a přímá komunikace vede k nejrychlejšímu objednání správných dílů
  • Napište nám email – pokud nemáte čas volat. Pošlete email s požadavkem na autodíly. Uveďte značku auta, model, motor a požadované díly. Na email odpovíme v pracovní době co nejdříve..
  • Poptávkový formulář – podobně jako email… poptat autodíly
  • Objednat autodíly přímo z katalogu

Náš katalog s autodíly můžete samozřejmě také použít k přímému objednání. Pokud bez problémů najdete všechny díly, které potřebujete a jste s pokojeni s nabídkou katalogu, můžete sestavit a odeslat objednávku. Při odesílání objednávky máte možnost vyplnit pole s poznámkou. Pokud máte speciální požadavky, nebo chcete doobjednat autodíly, které jste nenašli, uveďte to do poznámky.
Jakmile si nejste jistí, raději zavolejte. Poradíme Vám, nebo to objednáme přímo po telefonu…Katalog se hodí také pokud jen uvažujte o výměně nějakých součástek. Jestliže máte dost času, můžete jej prohledat a najít třeba díly, o kterých jste ani nevěděli..
V katalogu jsou zvláštní kategorie s kompletním sortimentem FEBI, MEYLE a Nipparts.Katalog FEBI nabízí mnoho dílů, které jinak nikdo nevyrábí. Sortiment těchto speciálních dílů je zaměřen na auta Evropské produkce. Katalog Meyle je podobný a Meyle nabízí díly i na Asijská auta. Katalog NIPPARTS nabízí díly především na Asijské vozy. Podobně jako ve FEBI a MEYLE je v něm k nalezení mnoho zajímavých dílů.
Meyle také nabízí zesílené provedení originálních autodílů. Díly, které se hodně opotřebovávají, nebo mají slabší konstrukci, Meyle zesiluje a nabízí tak proti originálním autodílům silnější provedení.Při objednávání autodílů může dojít k chybám. Na vozidle může už být namontovaný jiný díl než byl původně, nebo je někdy těžké přesně díl určit. Často jsme si předem vědomi nějakého rizika a pokud je to nutné, připravíme třeba dvě možnosti jednoho dílu. Pokud přesto dojde ke špatnému objednání a zjistíte, že Vám díl nepasuje, rychle Vám jej vyměníme za správný, takže nemusíte mít obavy.Pozor na nekvalitní autodíly!, Originální náhradní díly


banner pro vstup do katalogu MJauto
Ohodnoťte článek

Sdílejte: