…KATALOG AUTODÍLŮ MJAUTO NÁHRADNÍ DÍLY……..

end-logo
Sdílejte:

Katalog autodílů, MJauto katalog

 

Autodíly MJauto katalog dílů - eshop

Autodíly MJauto katalog dílů – eshop

KATALOG MJauto:

2005

Již od roku 2005 provozujeme katalog autodílů na internetu. Jeho existence se časem stala velkou pomocí jak pro nás, tak pro naše zákazníky. Díky jeho rostoucí komplexnosti jej již často používáme k vyhledávání i u nás v obchodě a velmi nám to urychluje práci. Pro vás zase znamená možnost vyhledat pohodlně náhradní díly, které zrovna potřebujete a rozmyslet si od kterého výrobce by se vám to nejvíce zamlouvalo. Velmi často nejdete kvalitní náhradní díly třeba i levněji než méně kvalitní, nebo nacházíte zapadlé zajímavé kousky zboží, o kterých ani nevíme, že existují a nebyli bychom vám je jinak schopni ani nabídnout.

2011

V roce 2011 jsme spustili katalog vyhledávání náhradních dílů na alternátory a startéry na adrese autoelektra.cz

2012

V roce 2012 jsme katalog autodílů přepracovali a nabídli vám ho v mnohem lepší podobě, rychlejší a bohatší,

2013

V roce 2013 jsme vytvořili katalog náhradních dílů také pro nákladní automobily. Pokud tedy vlastníte nákladní automobil, můžete se podívat. Na katalog dílů pro nákladní automobily přepínáte při volbě značky auta, nebo je na něj odkaz na titulní stránce našeho webu.

 

KATEGORIE V KATALOGU:

Náhradní díly jsou v katalogu rozděleny do sekcí podle použití, nebo charakteru, ale zboží v jednotlivých sekcích se často prolíná, takže podobné věci můžete najít i ve více kategoriích. Pokud tedy po něčem pátráte, zkuste se podívat i do jiných méně pravděpodobných částí katalogu.

DODATKOVÉ KATALOGY:

Dále jsou ve spodní části menu umístěny katalogy autodílů samostatně podle výrobců. Konkrétně NIPPARTS, FEBI, MEYLE, v budoucnu možná něco dalšího. Tyto sekce jsou v katalogu proto, že jsou to svým sortimentem zvláštní výrobci náhradních dílů a v podstatě vydají na samostatný katalog.

PRÁCE S KATALOGEM:

Po levé straně jsou kategorie a nahoře výběr automobilu. Některé zboží máte filtrované na úroveň typu motoru automobilu, některé pouze na úroveň modelu automobilu, takže není třeba specifikovat motor. Kombinací obou částí dojde k vygenerování stránky s díly. Samotné ceny, detaily, obrázky a různé výrobce potom zobrazíte kliknutím na jednotlivé řádky dílů.
V katalogu je v pravém horním rohu ikonku s nápovědou a grafickým znázorněním….

SEZNAM KATEGORIÍ:

BRZDOVÉ DÍLY

brzdové kotouče, brzdové destičky, bubny, brzdová lanka, hlavní brzdový válec, brzdový váleček, brzdový třmen, hadičky atd…

DÍLY PODVOZKU A ŘÍZENÍ

kulové čepy, ramena podvozku, uložení nápravy, uložení tlumičů, stabilizátor, silentbloky ramen, gumové díly podvozku, díly náhonu, poloosy, homokinetický kloub, hardyspojka atd….

TLUMIČE PÉROVÁNÍ

tlumiče, sportovní tlumiče, uložení tlumičů, pružiny, listové pružiny

LOŽISKA KOL

ložiska a náboje kola, ložiskové sady

MOTOROVÉ DÍLY

motorová těsnění, rozvodový řemen, kladky rozvodů, vodní pumpa, řemeny pohonu agregátů, turbodmychadla

ULOŽENÍ MOTORU

uložení, silentbloky motoru. Obsaženo také v MEYLE, FEBI a dílech podvozku

SPOJKOVÉ DÍLY

Spojková sada, lamela spojky, spojkové ložisko, přítlačný talíř spojky, setrvačník, hydraulika.. spojkový váleček, hlavní spojkový válec…

VÝFUKOVÝ SYSTÉM

výfuky, svody výfuku, katalyzátory, montážní díly atd…

FILTRY

vzduchový, olejový, palivový, kabinový filtr

ELEKTRO

snímače, teplotní čidla, termostaty, lambda sondy, váha vzduchu, rozdělovač, palec, víko rozdělovače, palivové čerpadlo atd…

FEBI – katalog FEBI dodatkový katalog, sortiment FEBI

NIPPARTS – katalog NIPPARTS sortiment

MEYLE – katalog MEYLE

KAROSÁŘSKÉ DÍLY, CHLAZENÍ

Díly karoserie, světlomety, zrcátka, palivové nádrže, vzpěry víka kufru, chladič motoru, chladič klimatizace, intercooler, díly klimatizace

Jakmile se rozhodnete pro nějaké díly, nebo potřebujete poradit, doplnit nabídku, kontaktujte nás telefonicky, nebo emailem.

 


banner pro vstup do katalogu MJauto
Ohodnoťte článek

Sdílejte: