Bezpečnostní šrouby – pojistné šrouby a matice

end-logo
Sdílejte:
typy bezpečnostních šroubů

typy bezpečnostních šroubů

Bezpečnostní šrouby a matice

Slouží jako ochrana před krádežemi kol. Jsou-li kola přitažena pouze obyčejnými šrouby, zloděj je velmi  snadno odmontuje kolovým klíčem.

Použitím bezpečnostních šroubů se riziko krádeže sníží, protože povolení bezpečnostních šroubů i za pomocí speciálních nástavců vyžaduje daleko více času a u některých typů disků ani nemusí být zloděj úspěšný.

Zabezpečení kol pojistnými šrouby

Obvykle se používá sada čtyřech šroubů na celé auto. Na každém kole je tedy použit jeden bezpečnostní šroub, nebo matice.

Typy pojistných šroubů

Bezpečnostní šrouby se vyrábějí s dvěma základními typy hlav. Jeden typ má vnější zámek a druhý ty má zámek vnitřní. Některá kola (z lehkých slitin) mají šrouby chráněné, zapuštěné. Při použití bezpečnostních šroubů s vnitřním zámkem není díky velké hlavě šroubů možné nasadit nástavec s univerzálním tisícihranem. Při demontáži pojistných kolových šroubů používají zloději univerzální nástavec. Nástavec je vybaven ostrým tisícihranem, který se na hlavu bezpečnostního šroubu jednoduše narazí.. Tisícihran se zasekne a šroub jde povolit stejně rychle jako s použitím příslušného bezpečnostního nástavce.

 

Objednávka bezpečnostních šroubů

Pokud nenajdete pojistné šrouby v katalogu, zavolejte, nebo je při objednávce připište do poznámky (pole poznámka při odesílání objednávky z košíku)

H&R sada šroubů

H&R sada šroubů – sada dlouhých kolových šroubů plus bezpečnostní šrouby

RACIMEX bezpečnostní šrouby

RACIMEX bezpečnostní šrouby

Bezpečnostní šrouby Stahlgruber

Bezpečnostní šrouby Stahlgruber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalogy bezpečnostních šroubů – RACIMEX a BLOCKY  (pro objednání nás ale kontaktujte)

katalog bezpečnostních šroubů RACIMEX

katalog bezpečnostních šroubů BLOCKY

 

 

 


banner pro vstup do katalogu MJauto
Bezpečnostní šrouby – pojistné šrouby a matice 4.33/5 (86.67%) 6 votes

Sdílejte: