BREMBO KOTOUČE,BRZDY BREMBO

end-logo
Sdílejte:

 

BREMBO KOTOUČE

www.brembo.com

Bez ohledu na to zda se jedná o brzdové kotouče dodávané do prvovýroby nebo pro aftermarket ( náhradní díly ), kvalita brzdových kotoučů Brembo je stále stejná. Během 40 let historie bylo firmou Brembo vyvinuto více než 1000 produktů, které tvoří téměř kompletní ( asi 95% ) pokrytí sortimentu kotoučů a brzdových bubnů pro vozy evropské produkce ( v nabídce Brembo jsou ale i japonské vozy ).

Brzdové kotouče BREMBO a brzdové bubny BREMBO jsou dnes již dobře dostupné ( i cenově ) ze skladu v Německu – hned druhý den! – a nabízí zákazníkům garanci nejvyšší kvality při zachování správné instalace produktu.

popis kotouče brembo
  1. Elektronický vyvažovací systém
  2. stejnoměrná síla třecích ploch
  3. precizní povrchová úprava
  4. velmi nízké tolerance

 

instalace brzdových kotoučů, 10 bodů Brembo, ale platí to všeobecně.
Brembo nabízí pro aftermarket kotouče High Carbon – obyčejné brzdové kotouče, materiál s vysokým obsahem uhlíku, nebo účinější brzdové kotouče Brembo MAX ( viz obr. vlevo nahoře ) s frézováním. Brembo MAX je ale většinou dražší než ATE PowerDisk a princip je podobný.
BREMBO HIGH CARBON
BREMBO PILLAR VENTING
BREMBO PAINTED
Historie:Firma byla založena v roce 1961 v malé garáži pár kilometrů od Bergama v Itálii, současným prezidentem Emiliem Bombasseim. Malá rodinná firma se zdokonalovala ve znalostech metalurgie, což se nakonec vyústilo ve spolupráci s automobilkou Alfa Romeo.V roce 1964 vyrobili v Brembo první brzdové kotouče pro aftermarket, byl to významný mezník v historii firmy, protože do té doby se do Itálie brzdové kotouče pouze dovážely z Velké Británie. Firma začala rovněž vyrábět brzdy pro motocykly, zvláště pro Moto Guzzi. V té době pracovalo v Brembu 28 zaměstnanců.Vysoké technologické standarty výroby v Brembo byly oceněny v roce 1970 Enzem Ferrarim, patronem Maranella, který pověřil firmu výrobou brzd pro nejprestižnější program, Formuli 1.

Dnes Brembo vyrábí přes 30 milionů brzdových kotoučů ročně pro více než 30 automobilek včetně BMW, Ferrari, Mercedesu, Porsche a tří největších automobilek v USA.

 

 

Nabídku brzdových kotoučů Brembo a Brembo MAX i brzdových bubnů najdete v našem katalogu

vrtané kotouče Zimmermann

 

Brzdové destičky BREMBO obrázek brzdových destiček brembo

 

 


banner pro vstup do katalogu MJauto
Ohodnoťte článek

Sdílejte: