ČTVERO PŘÍSLUŠENSTVÍ DO AUTA, BEZ KTERÉHO SE NA VÝLETĚ NEOBEJDETE

end-logo
Roadtrip

Sdílejte:

Na výletě můžete potkat různé potíže, které je třeba předvídat. Může se stát nehoda nebo můžete třeba zabloudit v džungli – takže je potřeba být vždy připraven. A také si s sebou musíte vzít něco, co vám v případě nouze umožní zavolat si pomoc nebo vyvolat poplach při napadení divokou zvěří nebo partou zločinců. Právě proto vám chci pomoct vybrat výbavu, kterou byste si na túru měli vzít, abyste si ji užili a také ji v bezpečí přežili.

1.    Bezprsté řidičské rukavice Ralph Lauren

Jízda s rukavicemi je bezpečná, protože máte chráněné dlaně proti odřeninám od volantu při dlouhé jízdě. V bezprstých řidičských rukavicích Ralf Lauren se navíc budete cítit jako ostrý hoch. Zkuste si je – překvapí vás, jak jsou měkké. To díky měkké usni, ze které jsou vyrobené. Jsou příjemně teplé a zároveň perforované, aby mohla vaše kůže volně dýchat.

2.    Univerzální vysavač do auta

Na výletě se musíte připravit na prach. Například safari není nic jiného než dlouhá jízda po nezpevněných cestách. Zaprášené zpevněné silnice a nánosy prachu v autě nejsou zdravé pro vás samé ani pro vaše auto a spolucestující. Univerzální vysavač do auta vám pomůže v autě uklidit, ať jste kdekoli, aby bylo vždy čisté a jako nové. Až se z výletu vrátíte, nikdo neuvěří, kolik kilometrů jste s autem najezdili. Vysavač je malý, praktický a přenosný. Dostanete se s ním do všech těsných koutů v interiéru auta a vysajete z nich snadno všechny nečistoty. LED světlo na vysavači slouží k osvětlení tmavých koutů, abyste viděli, zda jste vysáli skutečně všechno.

3.    Průhledový displej (HUD) HUDWAY Cast

Jeden ze špičkových technologických výstřelků do auta, který musí mít každý. Systém prostřednictvím smartphonu iOS nebo Android promítá na čelní sklo před vámi GPS obraz. Dokonce pomocí něho můžete listovat svými zprávami a přijímat hovory. Systém HUDWAY Cast vám umožňuje sledovat navigační mapu, aniž byste museli uhýbat očima na palubní desku.

4.    Střešní visuté lůžko trailNest

Střešní visuté lůžko trailNest je výbava pro pravého výletníka. Už se nemusíte starat o to, abyste našli to pravé místo. Nyní můžete se svým autem vyrazit kamkoli, třeba na hřeben nebo malý kopec, roztáhnout lůžko a odpočívat přímo na střeše auta. Konstruktéři použili lehké a pevné hliníkové tyče, které snadno upevníte na střešní nosiče SUV. Střešní visuté lůžko trailNest je bezpečné a přinese vám unikátní zážitky. Pro turisty je naprostou nezbytností.


banner pro vstup do katalogu MJauto
Ohodnoťte článek

Sdílejte: