FEBI originální náhradní díly FEBI, Autodíly MJauto

end-logo
Sdílejte:

 

Vítejte ve Febi.. Febi katalog febi logo
součástky pro osobní automobily

Kvalitní  díly

FEBI – vysoce kvalitní náhradní díly, výroba Německo, také prvovýroba pro Mercedes BMW, Audi, VW,… Jedná se o jednoho z nejdůležitějších a největších dodavatelů náhradních dílů pro aftermarket. Rozsahem sortimentu je Febi podobné produkci SWAG a Meyle, nebo Ashika, Nipparts, Jakoparts u vozů asijské výroby.

Při výrobě vlastních dílů musí kvalita dílu buď splňovat, nebo překonávat požadavky OEM produkce a platných norem. Také u dílů, které FEBI přímo nevyrábí, musí dodavatel splnit podobně přísné požadavky. Výrobky externího dodavatele jsou stejně jako vlastní produkce firmy průběžně testovány.

FEBI neustále obnovuje arzenál svých výrobních strojů a investuje do vzdělávání svých zaměstnanců. Febi také úzce spolupracuje s TÜV (Technischer Überwachungsverein), technickými univerzitami a Materialprüfungsamt – ústavem pro kontrolu materiálů. V podstatě nejsou díly, které by od FEBI byly nějak špatné. Cokoli koupíte, má dostatečně dobrou kvalitu.

kvalita vyráběných dílů je pečlivě testována

kvalita vyráběných dílů je ve FEBI pečlivě testována

Febi katalog

Téměř kompletní sortiment náhradních dílů FEBI a jeho ceny najdete v našem katalogu https://autodily.mjauto.cz. Ve starém katalogu, který přestal být aktualizován v roce 2010 najdete katalog FEBI pod hlavními kategoriemi jako dodatkový katalog. Může se stále hodit při hledání dílů na starší automobily.

Vlastní produkce FEBI

Febi byl vždy důležitý dodavatel především gumokovových dílů (silentbloky, zavěšení), dílů podvozku a řízení a širokého sortimentu speciálních dílů, které neměli jiní výrobci vůbec v nabídce.

MADE IN GERMANY

Ve Febi si zakládají na vynikající kvalitě dodávaných náhradních dílů. „Vyrobeno v Německu“ pro ně znamená závazek vysoké kvality dodávaných dílů. S vysoce precizním obráběním kovových dílů mají zkušenosti od roku 1844 a neustále zvyšují míru vlastní produkce.

Úplná kontrola výrobního procesu

Pro zajištění maximální kvality náhradních dílů kontrolují ve FEBI celý výrobní proces. Od výroby obráběcích nástrojů, samotné obrábění, přes zušlechťování materiálů až po testování kvality a životnosti výrobků.

FEBI vyrobeno v Německu

FEBI vyrobeno v Německu – závazek kvality

kontrola výrobního procesu FEBI

kontrola výrobního procesu FEBI

palivové čerpadlo, plovák brzdy a jejich díly ventilátor chladiče, motorek ventilátoru
součástky zadní nápravy febi sortiment obrázek součásti přední nápravy
středové uložení kardanu a hardy spojka elektro součástky silentbloky motoru řízení díly motoru

 

Program Febi:

Silentbloky motoru..silentbloky náprav a ramen…čepy řízení..stabilizátory..ložiska kol..ložiska uložení tlumičů pérování..vodní pumpy..hadice chladiče..hadice topení..různé gumové součásti automobilů…autoelektrodíly…motorek stěračů…čerpadlo ostřikovače…palivové čerpadlo…hardy spojky..váha vzduchu..ramena řízení..kolové šrouby..napínací kladka..brzdový kotouč..brzdový buben..brzdové válečky..vačková hřídel..víčko chladiče..lanka brzd..lanko plynu..lanko spojky..spínací skříňka zapalování..hydraulická zdvihátka ventilů..tlumič řízení..senzor ABS..vývěva posilovače brzd…

AUDI
BMW
Citroen
Daewoo
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Kia
Mazda
Mercedes Benz
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Skoda
Suzuki
Toyota
Volvo
VW

FEBI domovské stránky


banner pro vstup do katalogu MJauto
FEBI originální náhradní díly FEBI, Autodíly MJauto 3.82/5 (76.47%) 17 votes

Sdílejte: