Jednoduché sázení

fotbal nebo ranní

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 49 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Artróza - příznaky a léčba
Po ránu nebo delším odpočinu se může dostavit pocit tuhosti kloubu. V pokročilejších stádiích bolest přetrvává v klidovém stavu nebo i během spánku. Artróza rukou probíhá odlišně. Jsou zde častá střídání aktivity nemoci a období klidu. Klouby jsou zd
Rozhlas oprášil ranní rozcvičky. Poslechněte si ukázku ...
"Vítáme vás po ránu nejenom k poslechu, ale hlavně ke cvičení!" Třicátníci a starší si určitě vybaví rozhlasové rozcvičky, které za předchozího režimu probouzely miliony lidí. Český rozhlas teď vrací relace s cvičiteli Evou Bosákovou a otcem a synem
TJ Spartak Strašice
Oddíl kopané TJ SPARTAK STRAŠICE, z.s. Vás srdečně zve na již 4. Sportovní ples, který se bude konat v sobotu 15. 2. 2020 od 20.00 hod. v Restauraci Penzion Na Poště ve Strašicích.
Ranní rozcvička, aneb jak protáhnout tělo po ránu ...
Možná to taky znáte… Ráno se probudíte, musíte vstát, jenže tělo je celé ztuhlé. Jen vstát z postele je nadlidský výkon, záda se nechtějí bezbolestně narovnat, kotníky jsou zdřevěnělé, v kolenou vám praská. Čím je člověk starší, tím zažívá podobné po
TIKI-TAKA slaví stovku. Nerozhodil mě ani Martin Fenin ...
V TIKI-TAKA jsme měli 200 různých hostů, ale stále je spousta osobností, které bych tam rád viděl. Ať už je to z fotbalu Pavel Nedvěd nebo pak Leoš Mareš, Ivan Trojan, Adela Banášová, která je skvělá moderátorka a umí skvěle improvizovat.
Tenhle zmetek už víckrát nepoletí! - Blog
Dne 24. května 1962 probudili Scotta Carpentera v hodinu, která jen stěží může být považována za ranní – totiž v 01:15. Následně posnídal se záložním pilotem Johnem Glennem a několika dalšími lidmi. Představte si to! Tihle chlapi snad byli bez nervů:
Krajina v dešti, krajiny vodní, ranní a večerní - Blog ...
Krajina v dešti, krajiny vodní, ranní a večerní, krajiny jezerní. Kapky a bubliny, plynutí a šum... Křehké chvíle, za šera, nadránem...
Ranní rozcvička –
Přečtěte si o tématu Ranní rozcvička. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Ranní rozcvička, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Ranní rozcvička.
Vypěstujte si čerstvou zeleninu či ovoce doma - ...
Pěstování vlastní zeleniny či ovoce nemusí být nijak složité. Vystačíte si se zbytky z kuchyně, dobrou hlínou a vhodným květináčem.
| Ranní rozcvička ...
V minulém díle jsme si řekli, že krátká ranní rozcvička může být jak příjemnou, tak přínosnou záležitostí. Kdo tomu stále ještě nevěří, vzpomeňte si, kolik běžců a běžkyň se vyklubalo ze zatvrzelých odmítačů školních patnáctistovek.