Jednoduché sázení

fotbal turismu do chorvatsko

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 11 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Fotbalový turismus -

3 minuty čtení Italové potřebují napravit blamáž z kvalifikace o mistrovství světa, Angličané zase mají po finále evropského šampionátu ve Wembley na tohoto soupeře spadeno.

Sbohem, těžké časy. Chorvatská Rijeka se chce změnit v...

Do přístavu nedaleko chorvatského poloostrova Istrie míří miliardy i z Česka. Nedávno tu začal fungovat nový luxusní hotelový resort.

Fotbalový turismus - Strana 5 z 19 -

Připravili jsme seznam webů, které umožňují nahlédnout na stadion vašich milovaných klubů. Vychutnejte si 360-stupňové záběry ve výborné kvalitě i z domu.

fotbal na chorvatsko

Fotbal je možno hrát podle dohody i na hřištích fotbalových klubů, např. v Pule, ve Vodicích, Supetaru. V Makarské je velké sportovní středisko, zaměřené především na trenink fotbalových mužstev.

Fotbal Chorvatsko - chorvatská liga, live výsledky livescore

Fotbalové live výsledky: Chorvatsko - chorvatská liga. Fotbal livescore Chorvatsko - chorvatská liga a výsledky z více než 1000 fotbalových lig, pohárů a turnajů.

Eklata Chorvatsko Makarská riviéra | New

‌Chorvatsko - Makarská riviéra - Zaostrog. Hostel Eklata v kempu Eklata

fotbal chorvatsko krk

Chorvatské městečko a přístav Baška Voda (asi 1600 obyvatel) se nachází na Makarské riviéře, je vzdálen cca 10 km od města Makarska.Kdysi byla Baška Voda rybářskou a zemědělskou osadou a také centrem obchodu.

Dovolená v Chorvatsku se zdražení nevyhne. Zájem turistů je...

Chorvatsko je už opět na výsluní turistického zájmu. Loňská pandemická sezona se v červenci rozběhla nad očekávání dobře a dosavadní letošní čísla slibují z hlediska příjmů velmi úrodný rok.

Turismus v Chorvatsku - destinace a cestovní rady

Chorvatsko to nejsou jen pobřežní města. Ve vnitrozemí Makarské riviéry, je zajímavé město s názvem Imotski. Každoročně jej navštěvuje zvýšený počet turistů a jeho hlavními atrakcemi jsou Modré a Červené jezero.

Chorvatsko jako nejperspektivnější destinace zdravotního...

V rámci sedmé HTI (Health Tourism Industry) konference, která se tento rok konala v Rovinji, se uskutečnilo slavnostní předání cen pro nejlepší evropské destinace zdravotního turismu „Medical Tourism Indeks.“