GATES rozvodové sady

end-logo
Sdílejte:

GATES v prvovýrobě

sada rozvodů s vodní pumpou

sada rozvodů s vodní pumpou

Již od založení firmy v roce 1911 je GATES jedním z nejdůležitějších dodavatelů hnacích rozvodů pro automobilový průmysl. V současnosti GATES dodává díly rozvodů více než 30 OEM (original equipment manufacturer – dodavatel prvovýroby) zákazníkům po celém světě.

Rozvodové řemeny, micro-V řemeny, nebo napínací kladky GATES najdete běžně jako původní v automobilech VW, AUDI, ŠKODA, MB a dalších.

Kvalita rozvodových dílů

I pro trh s náhradními díly je kvalita výrobků maximální. Uvažujete-li o výměně rozvodů, můžete si tedy vybrat GATES s klidným srdcem. Kvalita je u rozvodů INA, Contitech, SKF, BOSCH, nebo GATES stejná.

Rozvodové sady GATES PowerGrip

Gates PowerGrip - sada rozvodů

Gates PowerGrip – sada rozvodů

Rozvodové sady GATES PowerGrip obsahují OEM kladky a PowerGrip řemen. Obsah sady je tedy podobný jako u INA, BOSCH, Contitech. Mezi sadami je rozdíl jen v použitém řemenu. Ina často používá řemen GATES, takže obsah těchto rozvodových sad je potom u některých motorů shodný.

Při dnešních prodloužených servisních intervalech je nutné používat pouze nejkvalitnější díly rozvodů. Poškození motoru v případě selhání kladek, nebo řemenu je velmi rozsáhlé.

Micro-V řemeny příslušenství

Řemeny příslušenství pohánějí agregáty automobilu. Alternátor, kompresor klimatizace, čerpadlo servořízení atd.. U silnějších motorů jsou nároky na kvalitu těchto řemenů velmi vysoké, protože dochází k rychlým změnám v rychlosti otáčení klikového hřídele. Řemeny jsou tak vystaveny velkým silám.

Přednosti GATES Micro-V řemenů:

 

Originální vybavení

originální vybavení

originální vybavení

Najdete-li na balení GATES rozvodů nálepku OE, jedná se o rozvodovou sadu obsahující díly totožné s díly, které byly použity v prvovýrobě. Rozvodová sada má tedy stejné složení, jako sada, která se v době výroby automobilu používala.

GATES dodavatel originálních dílů

GATES dodavatel originálních dílů


banner pro vstup do katalogu MJauto
Ohodnoťte článek

Sdílejte: