Goetze pístní kroužky

end-logo
Sdílejte:

Goetze je jedním z nejvíce etablovaných výrobců v automobilovém průmyslu. Patří do skupiny Federal Mogul a kromě motorových těsnění je značka velmi známá a zažitá jako nejvýznamnější výrobce motorových pístních kroužků.

OE kvalita

Pístní kroužky Goetze dodávané pro aftermarket jsou dodávané ve stejné kvalitě jako OEM kroužky. Zkušenosti skupiny Federal Mogul s výrobou komponentů pro přední světové automobilky jsou uplatňovány při výrobě GOETZE kroužků pro síť náhradních dílů. Každý  kroužek sady je vyroben přesně podle OEM specifikace rozměrů a povrchové úpravy. kroužky minimalizují tření, spotřebu oleje a zvyšují životnost motoru.

Vývoj Goetze kroužků

Goetze stojí také v čele vývoje pístních kroužků  motorů. Na pístní kroužky jsou v moderních motorech kladeny stále větší nároky. Stále vyšší stupeň přeplňování zvyšuje tepelné namáhání kroužků. EGR technologie recirkulace výfukových plynů také životnosti pístních kroužků nenahrává, spalovací prostor je zaplaven zbytky hoření. Na pístní kroužky jsou tedy kladeny čím dál větší tepelné i mechanické nároky, zatímco kvalita paliva se navíc neustále zhoršuje. Abrazivní částice z nekvalitních paliv a EGR zvyšují opotřebení stěn válců. Pístní kroužky je tedy třeba neustále vyvíjet

Široké spektrum aplikací

Goetze dodává pístní kroužky nejen pro motory automobilového průmyslu, ale také pro velké motory lokomotiv a obrovské lodní motory.


banner pro vstup do katalogu MJauto
Ohodnoťte článek

Sdílejte: