Jednoduché sázení

hokej v rádiu živě

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 77 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Rádio Impuls
Haló, tady Impulsovi. Každé všední ráno hrajeme o desetitisíce a statisíce korun. Každý červnový pátek o milion. A když to nevyjde?
Žijeme hokejem! | Radio Čas
Soutěžte s námi v rádiu i na facebooku a vyhrajte si dárky, které zkrátka musí každý patriot a fanoušek mít. ... Soutěž Žijeme hokejem aneb Celá třída na hokej zdarma o volné vstupenky na hokejové mistrovství světa, které už za tři dny startuje v Pra
- webčeského hokeje
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
iVysílání — Česká televize
Sledovatživě. Následuje v 09:00 UčíTelka. 05:59: Studio 6 Sledovat živě ...
- YouTube
Sledujete kanál oficiálního webu českého hokeje - Můžete se zde těšit na sestřihy extraligových zápasů, přenosy z tiskových konferencí atd.
Hokejživě -
Světový hokej živě přináší na svých obrazovkách a zároveň i online na svém webu ČT sport. K vidění jsou všechny důležité akce národního týmu. Můžete si tak vychutnat živé přenosy z Mistrovství světa v hokeji či Světového poháru v hokeji.
MS v hokeji 2019živě
Mistrovství světa v ledním hokeji přináší živě Česká televize. ČT4 Sport nabídne všech 64 utkání, pětapadesát z nich na TV programu ČT sport, kompletně pak na webových stránkách Online můžete MS v hokeji sledovat přímem přenosu ZDE »
Pavel Rampas - Blog
Pavel Rampas CNN Prima není nový kanál, ale nová velká žumpa. Nemyslel jsem si, že někdy řeknu zlatá Nova. Ale už to vypadá, že brzy ano.
Zuzana Růžičková - Blog
Jsem srdcem i duší kantorka, i když prapůvodně jsem dělala v rádiu. A protože mě baví psát, tak jsem si spojila současnou a minulou profesi a píšu hlavně o škole....ale občas i o něčem jiném...co život přinese:-)
Český rozhlas Radiožurnál (živé vysílání)
Přehrávač stanice Český rozhlas Radiožurnál (zpravodajství a publicistika)