ATE CERAMIC autodíly MJauto

end-logo
Sdílejte:

ATE Ceramic

Ate Ceramic jsou nové brzdové destičky s dalšími výhodami:

  • nižší prašnost
  • nižší hlučnost
  • delší životnost

Brzdy automobilu přeměňují kinetickou energii na teplo prostřednictvím tření brzdových materiálů. Tento proces spolu přináší nevyhnutelné opotřebení.
Jasnou indikací tohoto opotřebení je vznikající prach, který se nashromáždí kolem brzdových třmenů a je patrný především na ráfcích kol.
Tento doprovodný jev není není nežádoucí jen pro majitele vozidla, ale představuje také určitou zátež pro životní prostředí.

ATE Ceramic od skupiny Continental je řešení pro nízkoprašné, nehlučné, úsporné a k životnímu prostředí šetrné brzdové materiály.
Základem těchto materiálů je třecí směs obohacená vlákny, které při brždění vytvářejí na brzdovém kotouči film a ten snižuje opotřebení kotouče.

Lepší vzhled automobilu díky čistým diskům kol.
Schopnost brzdových destiček Ate Ceramic pracovat s nižší produkcí prachu přináší ráfkům kol déle trvající atraktivní vzhled. Vzhledem k provozu s tradičními brzdovými materiály nemusejí být tedy disky čištěny tak často.

Méně hluku a větší comfortInovativní brzdová směs destiček Ceramic redukuje vznik vibrací, tedy různých zvuků vznikajících při kontaktu třecí plochy destiček s plochou brzdového kotouče. Takže různé otravné kvílení a pištění, nebo drhnutí je redukováno a jízdní komfort se zvyšuje.
Ate Ceramic přispívá dále také k ochraně kotoučů před erozí jejich povrchu a tak snižuje náchylnost kotoučů k oxidaci povrchu.
Všechny tyto vlastnosti mohou mít tedy i příznivý vliv na brzdný účinek a stabilitu řízení.


>ATE CERAMIC najdete v katalogu<


..Brzdy Brembo


..Brzdy Zimmermann – vrtané kotouče


banner pro vstup do katalogu MJauto
Ohodnoťte článek

Sdílejte: