FERODO Brzdové destičky – materiály

end-logo
Sdílejte:

 

FERODO

Brzdové destičky Ferodo – typy třecích materiálů

Firma FERODO, obchodní značka FEDERAL MOGULU, vznikla v Anglii v roce 1987. Její zakladatel Herbert Frood tak založil první firmu se specializací na vývoj a výrobu brzdových materiálů.

Dnes je FERODO jedním z největších výrobců brzdových materiálů a jejich výrobky jsou využívány i v motorsportu. Produktová řada FERODO zahrnuje i nejpokročilejší dostupné technologie.

Ferodo nabízí brzdové destičky s různým obložením:

- podle použití – normální provoz, sportovní, závodní…

FERODO PREMIER

Standard. Brzdové destičky a brzdové kotouče FERODO PREMIER se používají i v prvovýrobě (originální vybavení automobilu). Jsou navrženy s důrazem na spolehlivost a standardní životnost. U brzdových desek nejsou problémy s pištěním ani vadnutím. Při větší zátěži nehoří.
Pokud chcete normální, dobré brzdové desky, nebo kotouče tak PREMIER je správná volba.

FERODO THERMOQUIET

Podobné jako PREMIER, ale s větším důrazem na odolnost vůči vyšším teplotám. Deska je navržena tak, aby méně přenášela teplo na brzdový třmen a současně je také odolnější proti vyšší teplotě.

FERODO SL

SL (Service Line) Levnější řada. Pro zákazníky, kteří chtějí levnější destičky při udržení bezpečnostních a komfortních požadavků.

FERODO DS PERFORMANCE

Brzdové destičky DS PERFORMANCE jsou určeny pro řidiče, kteří požadují maximální výkon brzdového systému. Výkon brzdových destiček DS PERFORMANCE je už podobný jako u závodních materiálů, ale není zde nutné udržovat třecí materiál při vyšší teplotě. Není nutné je držet zahřáté, takže je možné je používat v běžném provozu.

FERODO DS2000, DS2500, DS4003, DS3000, DS3000 03, DS1.11, DSUNO

Sportovní brzdový materiál – FERODO RACING

>>Test Brzdného účínku. AMS test FERODO PREMIER

>>FERODO DS PERFORMANCE

>>FERODO RACING

 

Brzdové destičky Brembo

brzdové destičky brembo

 


banner pro vstup do katalogu MJauto
FERODO Brzdové destičky – materiály 4.40/5 (88.00%) 10 votes

Sdílejte: