Ferodo Premier AMS test

end-logo
Sdílejte:

FERODO PREMIER

Brzdové destičky FERODO Premier zastaví o 23 metrů dříve než konkurence
Mimořádně jsme rádi, že jsme zůstali pozadu za konkurencí. V nedávných AMS testech vadnutí brzdného účinku, které sestávají z opakovaného zastavování z rychlosti 100 km/h, se ukázalo, že pokud jde o bezpečnost, můžete se spolehnout na Ferodo. 
Typ testu: AMS Fade Simulation
Datum testu: 02/03 Srpent 2000
Vozidlo: Ford Focus
Brzdový systém: C-Teves FN3i-54
Setrvačnost: 53.4kg/m2
Produkt Průměrný koeficient tření Brzdná dráha
konkurent A 0.20 73m
konkurent B 0.21 69m
FERODO Premier 0.29 50m
AMS test slábnutí brzdného účinku je standardní test specifikovaný výrobci originálního vybavení automobilů. Zde popsaný test byl uskutečněn za kontrolovaných podmínek v testovacím zařízení Federal Mogulu v Anglii a vyhověl ISO/QS standardu.Test je složen z deseti po sobě následujících simulací úspěšného zastavení ze 100km/h na nulu. Během každého testu se vyhodnocuje koeficient tření a jeho průběh se poté přepočítává na vzdálenost potřebnou k zastavení.Brzdná dráha získaná z testu je tedy ideální a nelze ji srovnávat s reálnou brzdnou dráhou ovlivněnou mnoha externími vlivy.
Fakta

Ferodo PREMIER byly jediné z testovaných destiček, které si během AMS testu udržely konzistentní úroveň brzdného účinku.
V pro bezpečnost kritickém testu zastavení ze 100km/h na nulu porazil konkurenci o 23 metrů.Ferodo Premier kombinuje 50 různých třecích materiálů, aby vyhověl OE požadavkům. Všechny brzdové destičky FERODO vyhovují normě R90
>> Ferodo PREMIER>> FERODO THERMOQUIET>> FERODO DS PERFORMANCE>>FERODO RACING

banner pro vstup do katalogu MJauto
Ferodo Premier AMS test 1.00/5 (20.00%) 1 vote

Sdílejte: