……:: FERODO DS PERFORMANCE:: ……

end-logo
Sdílejte:

 

 

FERODO DS PERFORMANCE

 

 

Brzdové destičky Ferodo DS PERFORMANCE jsou navrženy pro řidiče, kteří vyžadují maximální výkon brzdového systému v běžném provozu.Brzdové destičky a brzdové kotouče Ferodo DS PERFORMANCE poskytují brzdný výkon, se kterým se obvykle setkáte jen v kategorii závodních automobilů. A to bez nutnosti udržovat brzdový systém zahřátý na vyšší teplotu, jako je to nutné u závodních brzdových materiálů.

brzdové destičky a kotouče DF PERFORMANCE najdete v našem katalogu
(Pokud byste nemohli najít, zavolejte, nebo napište)

Volba řidičů

DS Performance nabízí správnou účinnost jak ve vysokých, tak v nízkých rychlostech. Redukuje brzdnou dráhu a udržuje konzistentní citlivost brzd. DS Performance jsou volbou řidičů pro vysokou míru bezpečnosti a vynikající brzdný účinek.

Testováno k dokonalosti

Brzdové destičky Ferodo DS Performance jsou předmětem pečlivého testování a výzkumu. Od laboratorních a dynamometrických zkoušek až po rozsáhlé testy jak na závodním okruhu, tak v běžném provozu. Ferodo DS Performance garantuje brzdové díly, testované a vyvinuté k dokonalosti.

Technicky ověřeno

brzdové destičky Ferodo DS Performance nabízejí stálý brzdný účinek, tam, kde již ostatní materiály vadnou. I když jde do tuhého, zastaví znovu a znovu.. vždy bezpečně.
Brzdové destičky mají také výbornou odolnost proti vodě, takže i po zasažení vodou získáte zpět plný výkon velmi rychle a ne o kilometry později.

Brzdové destičky DS PERFORMANCE jsou vyrobeny s termální vrstvou mezi třecím materiálem a nosnou plotnou. Tato vrstva pomáhá rozptýlení tepla v průběhu velkého namáhání a zvyšuje tak práh přehřátí brzdového systému, vadnutí brzdného účinku a poškození těsnění brzdových třmenů.

Šetrné k brzdovým kotoučům

Mnoho vysokovýkonných brzdových materiálů způsobuje rychlé opotřebení brzdových kotoučů. Brzdové destičky Ferodo DS Performance jsou vyvinuty tak, aby minimalizovali opotřebení brzdových kotoučů při zachování vysokého koeficientu tření.

>>Test Brzdného účínku. AMS test FERODO PREMIER

Graf ubývání brzdného účinku v záislosti na počtu brždění

 

 

Brzdové destičky Brembo

brzdové destičky brembo

 

 


banner pro vstup do katalogu MJauto
……:: FERODO DS PERFORMANCE:: …… 3.75/5 (75.00%) 4 votes

Sdílejte: