Zapalovací svíčky BOSCH SUPER 4

end-logo
Sdílejte:

Bosch se prezentoval na celostátní konferenci o budoucnosti nezávislých autoservisů v Hradci Králové, a oficiálně potvrdil, že splňuje podmínky tzv. blokové výjimky. Bosch, jako největší evropský dodavatel dílů do prvovýroby, nerozlišuje tyto díly a náhradní díly vyvíjí, vyrábí a dodává jen jedny. Proto jsou všechny díly Bosch originální nebo kvalitativně rovnocenné.

V případě čtyřelektrodových BOSCH super 4 existuje 8 možností průchodu jiskry mezi elektrodami. V případě znečištění izolátoru může jiskra projít po jeho povrchu čímž ho v důsledku čistí.

 

 

Rovnoměrné opotřebení elektrod

Vzhledem k tomu, že pravděpodobnost přechodu jiskry ze středové elektrody je pro všechny čtyři okolní elektrody stejná, dochází k rovnoměrnému použití všech elektrod a tím i rovnoměrnému opotřebení.

 

Teplotní rozsah:

Středová stříbrná elektroda dobře odvádí teplo. Tím se snižuje riziko samozapálení směsi v důsledku přehřátí a zároveň se prodlužuje životnost elektrody a její odolnost i při vysokých teplotách.

 

 

 

Efektivita svíčky:

Díky ztenčenému tvaru hrotů elektrod dochází při vzniku jiskry k menší spotřebě energie. Rezerva elektrické energie potřebné k zapálení směsi se tím zvyšuje o 40 procent.

Pravděpodobnost zapálení:

Při laboratorních testech se ukázalo, že BOSCH +4 svíčky zapalují chudší směs mnohem spolehlivěji než standardní svíčky. Při použití standardních zapalovacích svíček a chudé směsi došlo k asi 50-ti procentnímu selhávání.

 

 

alternativy: BERU ULTRA X PLATIN, DENSO PLATINUM

Sortiment BOSCH

 


banner pro vstup do katalogu MJauto
Zapalovací svíčky BOSCH SUPER 4 4.47/5 (89.41%) 17 votes

Sdílejte: