Jednoduché sázení

okresní fotbal stk dck pardubický deník

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 99 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Rychnov nad Kněžnou | Soutěže |
Sdělení Disciplinární komise 25.5.2020 - Amnestie Amnestie trestů FAČR. Na základě rozhodnutí výkonného výboru FAČR o vyhlášení amnestie byl ke dni 5.5.2020 - prominut výkon trestu a zbytek výkonu trestu zákazu závodní činnosti hráčům:
Okresní futsal: V jediném hraném ... - Táborský deník
Okresní futsal: V jediném hraném utkání jedenáctého kola se narodil smír 3.2.2020 V odehraném utkání na sezimoústecké palubovce si to rozdali hráči El Magica s Virtualem FC a po napínavém průběhu se narodila remíza 3:3.
Zpráva OFS Trutnov a Semily - Krkonošský deník
Zpráva STK Schválené změny termínů: Okresní přebor muži: Zálesní Lhota – Horní Branná B 17. 10. 2009 od 14.00. Okresní přebor starší žáci: Studenec – Rokytnice 7. 10. 2009 od 16.30, Poniklá – Horní Branná 18. 10. 2009 od 13.00.
Fotbalový svaz vydal obsazení rozhodčích - Berounský deník
STK schvaluje dohodu oddílů OP muži 2. kolo č. 0204 TJ Stašov – SK Chyňava, utkání bude sehráno v sobotu 30. 8. 2014 v 10,15 hod. na hřišti Stašov. 7. Starší přípravky: STK schvaluje složené družstvo OP starších přípravek Chrustenice/Mořinka – hř. Ch
Potěšilo mě výrazně zlepšené ... - Svitavský deník
/ROZHOVOR/ Měsíc chybí do data, kdy se na okresní trávníky vrátí fotbalisté, aby rozehráli jarní pokračování soutěžního ročníku. Což neznamená, že by zimní období bylo prosté zajímavého dění v nejpopulárnějším sportu.
Okresní fotbalový svaz poblahopřál ... - Hradecký deník
Okresní fotbalový svaz poblahopřál jubilantu Tomešovi 16.11.2017 Malšova Lhota - V uplynulých dnech slavil významné životní jubileum - 70. narozeniny - Ivo Tomeš.
FOTBAL: Zprávy OFS Hradec Králové - Hradecký deník
Okresní přebor st. elévové 4+1 (6): Skřivany, Miletín, Ohnišťany, Převýšov, Kratonohy, Lhota p. L. v jednání (soutěž bude v případě přihlášení dalších zorganizována). Termíny aktivů ml. žáků a elévů - OP ml. žáci 7+1: pátek 20.
Okresní fotbal viděl vzpouru posledních týmů - Valašský deník
Valašsko /FOTOGALERIE/ – Poslední Prlov se konečně dočkal vítězství a odnesl to aspirant na postup – Horní Bečva. Ve třetí třídě souboj o čelo tabulky vyhrála Krhová. Lačnov si pochutnal na rezervě Kelče. Okresní přebor a třetí třída pokračují příští
Okresní fotbal na Prachaticku končí sezonu - Prachatický deník
Okresní fotbal na Prachaticku končí sezonu 25.6.2019 Prachaticko – Poslední kolo fotbalového okresního přeboru mužů již jen dalo razítko na věci dávno známé.
FK Staříč vévodí okresnímu přeboru - Frýdecko-místecký a ...
Okres - Po zhodnocení podzimní části fotbalové sezony v okresní soutěži vám nyní přinášíme podzimní shrnutí v okresním přeboru mužů.