OVLÁDÁNÍ ZAMYKÁNÍ Z MOBILNÍ APLIKACE

end-logo
Mobilní aplikace k odemykání automobilu

Sdílejte:

Systém zamykání ovládaný prostřednictvím mobilní aplikace je špičková technologie, která umožňuje lidem po celém světě ovládat svoje auto, aniž by u sebe museli nosit těžké svazky klíčů.  Někdy zapomenete klíčky od auta po náročném dni v kanceláři a na parkovišti pak přemýšlíte, zda si máte zavolat taxík nebo jít pro klíček zpátky. Máte-li kancelář v přízemí, je to snadné, ale pokud pracujete někde ve vyšších patrech a zrovna nejezdí výtah, budete dost naštvaní. A co je horší, třeba bude vaše kancelářská budova ten den zavřená a recepční pryč. Nechat auto zaparkované může být stresující, když nejste zvyklí využívat hromadnou dopravu nebo příměstskou železnici. Systém zamykání pomocí mobilní aplikace může všechno podstatně zjednodušit.

Existují dva hlavní způsoby, jak ovládat auto pomocí mobilního telefonu.

Kamarád mi jednou řekl, ať vyzkouším pro mě zcela neuvěřitelný způsob otevírání auta. Nejprve jsem se mu vysmál, ale trval na tom a já si uvědomil, jak snadné je odemknout auto z mobilního telefonu. Když zapomenete klíčky doma, je to ten nejlepší způsob, jak se do auta dostat. Je to snadné: vytočíte číslo na manželku (nebo na kohokoli, kdo je zrovna doma), a řeknete jí, aby stiskla tlačítko na klíčku, který předtím položila na aktivní telefon. Pokud jste v blízkosti auta, bude rádiový signál přenesen telefonem do přijímače auta a auto se odemkne. Další možností, jak auto odemknout, je použít mobilní aplikaci. K odemykání auta slouží speciální mobilní aplikace. Koupíte ji od svého prodejce aut, který ji naprogramuje přímo pro vaše auto. O bezpečnost se strachovat nemusíte, protože aplikace funguje jedině na vaše auto.

Proč je mobilní aplikace stále oblíbenější

Mobilní telefon vlastní nebo k němu má přístup více než polovina světové populace. Tato zařízení způsobila revoluci v životním standardu moderních obyvatel naší planety. Pomocí mobilní aplikace můžete třeba ovládat dveře nebo bezpečnostní kamery u sebe doma, ať jste zrovna kdekoli. CCTV kamery mohou prostřednictvím bezdrátových sítí a aplikace přenášet obraz přímo do vašeho telefonu.

Tatáž technologie proměnila a výrazně proměnila standard našich automobilů. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete auto nejen odemykat a zamykat, ale také startovat a vypínat jeho motor. Můžete tak třeba sledovat svoje děti, když si vyrazit na výlet, zda nejedou jinam, než plánovaly, nebo zda neodbočily doleva místo doprava. Když vám auto ukradnou, můžete vypnout jeho motor a nahlásit krádež policii.

 


banner pro vstup do katalogu MJauto
OVLÁDÁNÍ ZAMYKÁNÍ Z MOBILNÍ APLIKACE 1.00/5 (20.00%) 1 vote

Sdílejte: