PRAKTICKÉ APLIKACE PRO PÉČI O AUTO, KTERÉ NEJSPÍŠ NEZNÁTE

end-logo
Mobilní aplikace pro řízení servisních intervalů vašeho automobilu

Sdílejte:

Moblní aplikace kontrolují servisní intervaly

Většina řidičů kontroluje životnost oleje a ujetou vzdálenost svého auta pomocí běžných štítků na volantu nebo čelním skle. Tyhle času jsou už ale dávno pryč – dnes kontrolujeme stav vozidla pomocí mobilních aplikací. Pomocí aplikace můžete stav svého auta sledovat mnohem jednodušeji, protože zde máte k dispozici veškeré informace o ujeté vzdálenosti, výměně oleje či brzdách. Jestli hodně zapomínáte, upozorní vás alarm v aplikaci včas, abyste zajeli na servisní prohlídku. Aplikace vás upozorní i na nedostatek motorového či převodového oleje, takže vždy víte, kdy olej doplnit.

Aplikace je vážně dobrý pomocník

Aplikace tohoto druhu vám opravdu usnadní život. Hlídat stav svého auta je s její pomocí mnohem snazší než pomocí štítků.  Aplikace posouvá na vyšší úroveň to, co lidé používali celá desetiletí. Upozorní vás, kdy máte s autem zajet na servisní prohlídku, a může ji pro vás dokonce i naplánovat. Aplikace tohoto typu si ve světě automobilů získávají stále větší oblibu; spousta lidí si je kupuje, protože nejsou drahé. Někteří prodejci vám dokonce aplikaci zdarma nainstalují na váš telefon nebo do systému auta, aby si vás udrželi jako svého zákazníka.

Jak můžete aplikaci využít v každodenním životě?

Auto, to je vaše živnost, váš společník a vaše rodina. Kvalitní péče o auto je něco jako dobré zdravotní pojištění pro vaši rodinu. Základem dobré péče o vozidlo je sledování hladiny oleje, ujeté vzdálenosti a času do další servisní prohlídky. Dobře servisované auto vám bude sloužit déle než auto zanedbávané.  Mám ale ještě další podstatný důvod, proč bych vám doporučil si aplikaci nechat nainstalovat – nejde totiž jen o příští prohlídku. Některé systémy jsou natolik inteligentní, že dokážou analyzovat typ olejů používaných ve vašem servisu a v případě potřeby vás upozornit. Pokud ve vašem servisu zrovna používají oleje nedostatečné kvality, aplikace vám to nahlásí a navrhne změnu servisu.

Vozový park

Aplikaci pro péči o auto s prospěchem využijí i podnikatelé, kteří provozují firemní vozový park. Mohou pak snáze sledovat všechny svoje vozy a vždy přesně vědí, které auto potřebuje servis. Většina teenagerů se o svoje auto moc nestará nebo na to prostě nemá čas. Většina z nich totiž ví, že až nastane problém, nechají jim rodiče auto opravit. Máte takového teenagera doma? Pak je tato aplikace určena právě vám. Ušetří vám spoustu peněz za opravy nebo nákup jiného auta.

 

na obrázku je ilustrace rozpoznání biometrických vrstev

Rozpoznání biometrických vrstev


banner pro vstup do katalogu MJauto
Ohodnoťte článek

Sdílejte: