Vyměňte si sami kabinový filtr za uhlíkový

end-logo
uhlíkový kabinový filtr Valeo

Sdílejte:

Standard výbava

Ve standardní výbavě vozidla s kabinovým filtrem bude většinou obyčejný papírový filtr. Papírový filtr však odfiltruje pouze prachové částečky.

uhlíkový a papírový kabinový filtr

uhlíkový a papírový kabinový filtr

Filtr s aktivním uhlím

Kabinový filtr s aktivním uhlím (Activated carbon filter) dokáže výrazně zlepšit kvalitu vzduchu proudícího do kabiny automobilu. Povrch aktivního uhlí zachycuje zdraví škodlivé spaliny, smog, alergeny.

Po výměně papírového filtru za uhlíkový můžete bez obav nechat běžet ventilátor i situacích, kdy je venku velké znečištění ovzduší – v zácpách, v tunelech..

Karbonové filtry najdete většinou v našem katalogu. Aby filtr fungoval správně, je důležité vybírat filtry lepších značek  - BOSCH, PURFLUX, FRAM, VALEO, HENGST. Filtry levnějších výrobců mají ošizenou konstrukci. Tkanina levného filtru není dostatečně silná a obsahuje jen malé množství aktivního uhlí.

Pokud byste nenašli vhodný filtr v katalogu, zavolejte.

Výměnu zvládne každý

Výměna kabinového filtru je většinou velmi jednoduchá. Kabinové filtry jsou většinou dobře přístupné a navíc je k novému filtru v krabici grafický návod na výměnu, takže jasně vidíte jeho umístění.

V případě, že by u filtru návod nebyl, ozvěte se a my Vám jej pošleme emailem.

 

Návod na výměnu kabinového filtru

Návod na výměnu kabinového filtru u vozů VW / Škoda


banner pro vstup do katalogu MJauto
Vyměňte si sami kabinový filtr za uhlíkový 4.75/5 (95.00%) 4 votes

Sdílejte: